Nieuws > Agenda en activiteiten


Het Brummense Landschapsgesprek 2021 

Elk jaar organiseren wij het Brummense Landschapsgesprek. In 2021 zou het plaatsvinden op dinsdag 16 november in de Pancratiuskerk in Brummen. Aanvang 20:00, koffie vanaf 19:30. Vanwege de ontwikkelingen met het Coronavirus is deze bijeenkomst verplaatst naar dinsdag 26 April 2022.

We kijken terug op de Landschapsbiografie over onze gemeente, die in April 2021 verscheen. Met deze Landschapsbiografie op zak bereiden we ons voor op de omgevingsvisie die de gemeente gaat opstellen. Klik hier voor het programma. U kunt zich opgeven door een mail te sturen naar info@landschapsnetwerkbrummen.nl

Ter voorbereiding vragen we je een korte enquête in te vullen. Klik hier voor toegang tot de enquête.   


Nieuws > Agenda en activiteiten


Het Brummense Landschapsgesprek 2021 

Elk jaar organiseren wij het Brummense Landschapsgesprek. In 2021 ontmoeten we u graag op dinsdag 16 november in de Pancratiuskerk in Brummen. Aanvang 20:00, koffie vanaf 19:30.

We kijken terug op de Landschapsbiografie over onze gemeente, die eerder dit jaar verscheen. Met deze Landschapsbiografie op zak bereiden we ons voor op de omgevingsvisie die de gemeente gaat opstellen. Klik hier voor het programma. U kunt zich opgeven door een mail te sturen naar info@landschapsnetwerkbrummen.nl

Ter voorbereiding vragen we je een korte enquête in te vullen. Klik hier voor toegang tot de enquête.